Blogowe ABC

1. Do oceny kosmetyków używam skali 10-stopniowej.
2. Zdjęcia i teksty dodawane na bloga są moją własnością. 
  * (jeśli nie są opisane jako zaczerpnięte ze źródła, oznacza to, że ja jestem ich autorem i mam do nich pełne prawo). 
3. Wykorzystanie ich bez mojej wiedzy, jest jednoznaczne z kradzieżą
  * (Dlatego proszę o informowanie mnie, jeśli chcecie w jakikolwiek sposób je wykorzystać!)
4. Bardzo proszę o niereklamowanie swoich blogów w komentarzach!
 * (obserwuję tylko i wyłącznie te blogi, które zwrócą moją uwagę, które sama chcę obserwować- dlatego nie życzę sobie żebrania w komentarzach o obserwowanie Waszego bloga!)
5. Komentarze zawierające spam, niecenzuralne uwagi, obraźliwe opinie itp. będą usuwane.

Co do pisanych przeze mnie recenzji:

  • Każda recenzja jest SZCZERA - niezależnie od tego, czy dany kosmetyk kupię sobie sama, czy dostanę go w prezencie czy też wygram w jakimś konkursie lub rozdaniu - zawsze piszę swoje zdanie
  • Recenzję dodaję tylko wtedy, gdy DOKŁADNIE PRZETESTUJĘ dany kosmetyk - czyli nie po jednym użyciu, ale po kilkukrotnym przetestowaniu na własnej skórze. Wyjątkiem będą tylko peelingi, maseczki w jednorazowych saszetkach lub kosmetyki, które wywołają u mnie na tyle silne podrażnienie, że uniemożliwią długotrwałe testowanie.
  • Każda recenzja jest SUBIEKTYWNA - dotyczy moich odczuć związanych z danym kosmetykiem i tego, jak zachowywał się na mojej skórze. Ktoś inny może mieć zupełnie inną opinię. Dlatego proszę nie mieć do mnie pretensji, jeśli kupicie zachwalany przeze mnie kosmetyk, a on w Waszym przypadku się nie sprawdzi.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pamiętaj, jeśli chcesz abym odwiedziła twojego bloga pozostaw po sobie ślad w zakładce "Poinformuj mnie o swoim blogu". Za każde słowa uznania jak i krytyki dziękuje.! :)